Skvělý servis.
Velice dobrá spolupráce, jsme spokojeni.
Kvalita služeb makléře odpovídala mému očekávání, byla jsem spokojena.
Spokojen.
Velmi ochotný a příjemné jednání
S Pavlem Novotným spolupracuji již několik let při nákupu i pronájmu bytů v Ústí nad Labem a s přístupem i výsledky jsem velmi spokojen.
Rychlý, ochotný, spolehlivý, flexibilní a věcný přístup. Kvalitní práce práce pana Novotného zasluhuje ocenění v superlativech.
Profesionální a zároveň lidský přístup, snaha hledat řešení. Jsem maximálně spokojen!
Precizní ve všech věcech týkajících se převodu bytu, rychlý v obstarání všech záležitostí, příjemné vystupování.
Příjemné vystupování, spolehlivost. Určitě bych pana Novotného doporučila.
Celý obchod proběhl bez problémů a ke spokojenosti. Pana Novotného a jeho služby mohu doporučit.
Velmi komunikativní, ochotný.
Maximální ochota, vstřícnost, vyhovění všem našim požadavkům - včetně přizpůsobení časů prohlídky bytu. Děkujeme.
Služby byly poskytovány v dostatečné kvalitě, komunikace a spolupráce s makléřem byla na velmi dobré úrovni. K makléři a jeho poskytovaným službám nemám žádné výhrady A v případě využití dalších služeb společnosti RE/MAX bych kontaktovala opět p. Novotného.
Jednoduchá jednoznačná dohoda, spočítal předem všechny poplatky, upozornil s předstihem na všechny problémy, přijel vždy včas nebo v případě zpoždění zavolal, na požádání informoval o vývoji prodeje nemovitosti, dokonale splnil představu o vystupování a jednání seriózního realitního makléře.
Profesionální, vstřícné, slušné, příjemné jednání.
Jedná se o kvalitní a velmi dlouhodobou spolupráci. Makléři ani pobočce nemohu nic vytknout. Doporučuji ke spolupráci. Pobočka je velmi dobře řízena.
Excelentní profesní i lidský výkon
Na pana Novotného jsme získali dobré reference ohledně péče o zákazníka. V minulosti nám již v rodině úspěšně prodal zdánlivě neprodejnou nemovitost, jak nám bylo z jiných realitních kanceláří sdělováno. Obrátili jsme se tedy na něho s důvěrou již po druhé a opravdu se vyplatilo. Je to opravdový profesionál. Děkujeme.
Profesionální přístup, bezproblémová komunikace, ochota vše zařídit, přehled v realitních záležitostech
Pan Novotný je člověk na svém místě.
Nejde o náš první společný případ a vše je vždy řešeno profesionálně. Rozhodně jej doporučuji.
Jedním slovem, naprostá spolehlivost a spokojenost.
S ohledem na zkušenosti jiných realitních makléřů, hodnotím velice kladně profesionalitu pana Pavla Novotného. Zájem o znalost prodávaného subjektu, kvalitní prezentace uchazečům, pravidelný report o stavu prodeje. Skvělý proaktivní přístup. Výborný obchodní přístup a dotažení celého obchodního případu.
Vážený pane Novotný, chtěli bychom Vám poděkovat za bezproblémový nákup nemovitosti (bytové jednotky).Vaše jednání bylo velmi rychlé, přesné a vždy jste dodržel vše, na čem jsme se domluvili. Zároveň bych chtěl ocenit i míru vaší osobní zainteresovanosti v administrativních věcech – to jest smluvní podklady, jednání s bankou a v neposlední řadě zařízení všeho potřebného na katastrálním úřadě.Jako realitního makléře Vás budu doporučovat s pocitem „klidného spaní“. Jan Urbík
Dobrý den pane Novotný, velice Vám děkuji za skvělou spolupráci. Dlouho jsem se nesetkal v realitní kanceláři s tak ochotným přístupem a snahou vyjít klientovi maximálně vstříc. V případě potřeby týkající se reality Vás budu všude doporučovat. Děkuji Vám a přeji hodně spokojených klientů.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů