RD Zabrušany

Dům se zahradou - 2387 m2, bazénem a tenisovým kurtem, Zabrušany u Teplic,

Unikátní nemovitost pro velkou rodinu či dvougenerační bydlení. Takovou je rodinný dům s velkou zahradou, bazénem, antukovým tenisovým kurtem a altánem na okraji obce Zabrušany, jejž nabízíme exkluzívně ke koupi.

Dispozičně je dům řešen jako 5+1 se dvěma koupelnami. Součástí nabídky je i další dům o dispozici 2+1 s koupelnou. Ten může sloužit jako hostinský dům pro návštěvy, případně jako bydlení pro blízké příbuzné. Parkování je v garáži pro 4 automobily o výměře 66 m2.

Dům svou velikostí poskytuje členům rodiny dostatek soukromí. Místem společných setkání bude obývací pokoj o velikosti 40 m2 propojený s kuchyní a jídelnou. Umístěn je na konci obce v blízkosti přírody. Velmi dobrá je dostupnost autem do Teplic - 10 minut, 5 minut do Duchcova.

Oba domy jsou vytápěny centrálně plynovým kotlem. Pro přitápění a k dotváření atmosféry slouží krbová kamna. Měsíční náklady na provoz jsou na úrovni 6 tisíc korun.

Více než slova Vám o této zajímavé nemovitosti a její dispozici napoví virtuální prohlídka.

Máte-li zájem o bližší informace, vyžádejte si u makléře nabídky podrobnější technickou zprávu, případně objednejte osobní prohlídku nemovitosti, na niž Vás srdečně zveme.

Popis nemovitosti

Fotogalerie

3D scan nemovitosti a virtuální prohlídka

Kontaktní formulář